درباره ما

تیم رزرویلا متشکل از تعدادی از متخصصین در زمینه های IT، هوش مصنوعی، گردشگری و بازاریابی به خلق یک سیستم هوشمند در خصوص قیمت دهی اقامتگاه ها دست یافته است. این سیستم هوشمند که برای اولین بار طراحی شده است می تواند مناسب ترین قیمت را برای روزهای مختلف سال و با توجه به ویژگی ها و امکانات هر ویلا یا اقامتگاه محاسبه کرده و از قیمت گذاری های صلیقه ای جلوگیری نماید.

با استفاده از سامانه رزرویلا، مسافران محترم می توانند به صورت کاملاً اینترنتی اقدام به رزرو اقامتگاه خود نمایند. به این صورت که مسافر ابتدا یک درخواست رزرو اینترنتی برای آن اقامتگاه ارسال کرده و پس از تایید میزبان مبنی بر خالی بودن اقامتگاه در روزهای مورد نظر، لینک پرداخت برای مسافر ارسال می گردد. پس از واریز مبلغ، رزرو نهایی شده و اطلاعات میزبان، فاکتور تایید پرداخت و… برای مسافر ارسال می گردد و مسافر در تاریخ مورد نظر اقامتگاه را تحویل خواهد گرفت.

سامانه رزرویلا مبلغ واریز شده توسط میهمانان را تا روز رزرو نزد خود به امانت نگهداشته و پس از تحویل کلید توسط میهمانان محترم، با میزبان تسویه حساب خواهد کرد. تمام این مراحل به صورت اینترنتی در سامانه رزرویلا انجام می شود و تیم رزرویلا تا پایان سفر در کنار مسافرین عزیز خواهد بود.

نام و نام خانوادگی صاحب امتیاز رزرویلا: یونس محمدی

شماره های تماس: 02833661361 و  09369309096